SK CZ
Lázeňské město Dudince

léčba i ubytování

Hotely v lázních Dudince

Léčebný dům Smaragd

Léčebný dům Smaragd

Lázeňský dům Smaragd je situovaný přímo v centru lázeňského areálu v Dudincích. Léčebný dům kromě příjemného ubytování nabízí i komplexní lázeňskou léčbu a zdravotní péči. Hotelové bazény jsou napojeny na vzácné prameny. Právě jedinečné složení a vzácné balneologické vlastnosti minerální vody (podobné složení mají jen lázně ve francouzském Vichy a v Japonsku) je předurčuje  k léčení srdečního, cévního, pohybového a nervového aparátu.


Léčebný dům Diamant***

Léčebný dům Diamant***

Hotel Diamant leží přímo v srdci lázní Dudince. Tento známý léčebný dům poskytuje kromě ubytování v moderně zařízených pokojích i lázeňské a uzdravovací procedury. Hotelové bazény jsou napojeny na prameny léčivé vody. Právě jedinečné složení a vzácné balneologické vlastnosti minerální vody (podobné složení mají jen lázně ve francouzském Vichy a v Japonsku) je předurčuje k léčení srdečního, cévního, pohybového nebo i nervového aparátu. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi.
Lázeňský hotel Minerál***

Lázeňský hotel Minerál***

Hotel Minerál je moderní trojhvězdičkový hotel, situovaný přímo v centru města Dudince v těsné blízkosti lázeňského areálu. V hotelu Minerál si můžete vybrat z nabídky pobytů s léčebným režimem (některé vodoléčebné procedury se poskytují v lázeňském hotelu Rubín) nebo z relaxačních pobytů. Hotel je známý vynikající kuchyní.
Léčebný dům Rubín

Léčebný dům Rubín

Léčebný dům Rubín v Dudincích je situovaný v krásném prostředí lázeňského parku. Jde o zařízení, kde najdete vše pod jednou střechou. V léčebném traktu poskytuje komplexní lázeňskou péči, disponuje restaurací a 2 bary, bazénem a wellness centrem, sportovišti. V hotelových ordinacích lékaři ordinují medikamentózní léčbu a dietoterapii. V bezprostřední blízkosti léčebného domu se nachází lázeňský park, termální koupaliště a několik sportovišť.

 
Hotel Flóra**

Hotel Flóra**

Hotel Flóra se nachází v tiché části lázeňské zóny. Za příznivou cenu nabízí atraktivní wellness centrum. Každý pokoj má balkon, koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV - SAT, lednici. Pro všechny hosty je k dispozici bazén s letní terasou a jeho součástí je i sedací bazének s 36°C teplou vodou. Vychutnejte si sauny, masáže, ale i whirlpool nebo masážní křesla Ceragem, které vám pomohou při bolestech zad a celého těla. V hotelu najdete i kosmetické služby, manikúru a pedikúru.
Hotel Hviezda***

Hotel Hviezda***

Hotel Hviezda disponuje velkým bazénem, moderním wellness centrem a bowlingem, svým klientům nabízí širokou škálu ubytovacích, stravovacích a doplňkových služeb, především však širokou nabídku wellness a relaxačních pobytů. Po celkové rekonstrukci ubytovací části nabízí příjemné a kvalitní ubytování. Velký hotelový bazén je hostům k dispozici během celého pobytu. Novinkou je nově vybudovaný Aurelius golf park s 18-jamkovým adventure golfovým hřištěm.
NAVRCHOLU.cz